Microsoft LifeChat LX-2000

Bu içerik için ortalama okuma süresi: < 1 dakika
LifeChat LX-2000

Bir Microsoft ailesi ürünün, masaüstü multimedya ürünü olarak arayan kişiler için iyi bir seçenek olarak görülen kulaklığın göz alıcı noktası, ürünün katlanabilir olması ile çok rahat yanınızda taşıyabilmeniz ve kulaklığı yoğun kullanım anlarında yani saatlerce işiniz icabı bilgisayar başında zaman geçirdiğiniz de enseden veya baş arkasından bağlanması ile kafanızda büyük kulaklıkların verdiği yükü ortadan kaldırıyor.

Burada ürünün bir diğer önemi ise Microsoft markaya sahip olması. Yani tamamen Windows işletim sistemleriyle uyumlu olması anlamına geliyor.

Katlandığı anda

Konforlu, Mobil Ses Artık Daha Kolay

Evet, bir kulaklık aynı zamanda mobil ve konforlu olabilir! Sohbet etmeye, oyun oynamaya veya müzik dinlemeye hazırsanız, LifeChat LX-2000’in kurulumu hızlı ve kolaydır, sadece takmanız yeterlidir. Baş arkası tasarım, saçlarınıza karışmayan mükemmel bir konfor sağlamaktadır. Ve ses düzeyini ayarlamak veya mikrofonun sesini kısmak, yerleşik ses düzeyi ve mikrofon denetimleri sayesinde çok kolaydır. Gitme zamanı mı geldi? Set katlanabilir olduğu için seyahat esnasında LifeChat LX-2000’i kolaylıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.

Teknik özellikleri

Uzunluk: 7.04″ / 178mm

Kulaklık frekansı: 15-20000 mhz

Ağırlık: 236 g.

Genişlik: 6.38″ / 162mm

Sonuç olarak

Ürün kullanım rahatlığı gerek enseden takılabilen gerekse kablosundan ses ayarı yapılabiliyor. Ürünün en büyük konforu kulaklığın enseden takılıp kullanılması fakat siz yine de karar vermeden önce teknoloji mağazalarına gidip kontrol ederek satın alın.

Bir sonraki blog yazımda görüşmek üzere, hoşça kalın teknoloji ile kalın.