Sihirli Cam Parçası iPAD PRO

Bu içerik için ortalama okuma süresi: 2 dakika

İnsanoğlunun günümüze kadar hayatına birçok Bilgisayar çeşidi girdi. Bizleri yaptığımız işler dolayısıyla içeriğinin özelliği sayesinde büyük yüklerden kurtardı. Tek tuşla inanılmaz yollar katettik ve artık işlerin yoğunluğundan değil, kullanımın verdiği konforla başında saatlerimizi harcadık.

Millenyum çağı ile birlikte, bilgisayarlar da insanlar gibi evrildi ve gelişti, derken o çok havalı dizüstü bilgisayarlar hayatımıza girmeye başladı. Büyük kasası ve monitör çeşidine göre farketmeksizin, iş yükünden kurtaran bu havalı bilgisayarlar gerek elde ya da özel çantalarıyla taşınması bakımından çok sükse bir tarz da oluşturdu. Zaman zaman izlediğimiz filmlerde kullanıldı bu havalı bilgisayarlar, nasıl mı? Hatırlayın bir kadın ya da bir adam elinde çantasıyla bazen salaş, bazen de şık bir cafeye gelir, kendine güzel bir masa seçer ve elindeki çantadan işte bu bahsettimiz dizüstü bilgisayarını çıkartır ve masanın üzerine yerleştirir. Daha sonra, kendine en güzelinden sert bir kahve söyler, varsa gözlüğünü takar dış dünya ile ilişkisini keser ve büyük bir zevkle işini yapmaya başlar.

Ne kadar havalı değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim ama şimdi bildiklerinizi ve gördüklerinizi size unutturan, bilgisayar diye tanımladığımız herşeyi bir kenara atan, şekli boyutu ve içeriğindeki sayısız özellikleri ile insanoğlunu zirveye taşıyan ve adına iPad Pro denilen, yeni çağın teknolojideki yerini garantileyen, büyük küçük farketmeksizin rahatlıkla kullanabildiği bir alet ile karşı karşıyayız.

Gelin o halde iPad Pro ‘u yakından tanıyalım;

  • Gerçeklik kavramını baştan aşağı değiştiren kamera görüntüsüne sahip. Yeni 10 MP ultra geniş kamera ve 12 MP geniş Kamera
  • Dokunmatik, klavye ve özel apple kalemi ile akışı ve hızı sayesinde kolay kullanım .

Trackpad ile istediğiniz alan üzerine rahatça kurulum sağlıyor siz nerede iPad Pro orada.

  • Gelişmiş bir mobil ekran
  • 600 Nit parlaklık
  • P3 geniş renk yelpazesi
  • True Ton
  • 120 Hz Promotıon
  • Ultra düşük yansıma
  • En yüksek renk doğruluğu
  • Lıquıd Retina ekran

Grafik ve çizim dünyasına hızlı bir dalış

Adobe Photoshop CC gibi profesyonel uygulamalar bile artık iPad Pro‘nun bir adım gerisinde kalıyor , çünkü artık istediğiniz çizim ile alakalı bir uygulamayı iPad Proya ya rahatlıkla indirebilir ve çalışmalarınızı gerçeklikle çizim arasındaki ekran çözünürlüğü sayesinde sizler bile hayranlıkla izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak bizlere teknolojinin nimetlerinden faydalanmak kalıyor. Tutkunuz araştırmacı ruhunuz ve motivasyonunuzun hep yükseklerde kalması dileğiyle.